Yaşamkent – Koru Evden Eve Nakliyat

Yaşamkent & Koru Nakliyat

Yaşamkent Koru bölgesinde güvenilir bir nakliyeci arıyorsanız biz buradayız!

Evden eve nakliyat işi bir sanattır. Evinizdeki tüm eşyalarınızı emanet edeceğiniz firmayı dikkatli seçmeniz gerekmektedir. Nakliye Burada her zaman yenilikçi bakış açısıyla hızla değişmekte olan dünyaya ayak uydurup, çözüm ve memnuniyet odaklı bir fırma olmayı başarmıştır.

Firmamıza ulaşarak evden eve nakliyat talebiniz sonrası detaylı ekspertiz yapılması için sizin vermiş olduğun tarih ve saatte ekspertizimiz adresinize gelerek eşyaların keşfini gerçekleştirir. Ekspertiz çalışması sonrası çıkan eşya listesinin bir nüshası size verilir, sonrasında size özel araç ekip, ekipman ve malzeme belirlenir.
Önceden belirlenmiş olan tarih ve saatte tüm araç, ekip ve ekipmanlarımız nakliye hizmetinin başlaması için adresinizde hazır olur.

Uzman ve deneyimli perseonelleri tüm eşyalarınızı A'dan Z'ye özenle ambalajlayıp transfer işlemini başlatırlar, nakliye aracına titizlikle yerleştirilen eşyalarınız yeni evinize varmak üzere yola çıkar kurulması gereken demonte mobilyalar yine ekibimiz tarafından kurulup yerlerine yerleştirilir.

NOT: Nakliye işlemi başlamadan önce ziynet, para, telefon, kredi kartı, cüzdan, kimlik, pasaport gibi eşyalarınızı taşınacak eşyalar arasından kaldırmanız önerilir. Ayrıca kırılacak değerli eşyalarınızı bir gün önceden ayrı bir bölüme ayırıp ambalaj ekibimize gösteriniz, ilgili eşyalar ambalaj ekibimiz tarafından ++ özenle ambalajlanacaktır.