Ankara Çayyolu – Ümitköy Asansörlü Eşya Taşıma

Ankara Çayyolu – Ümitköy Asansörlü Eşya Taşıma

Ankara Nakliye Ve Depolama Şirketleri

Ankara’da birçok semtte nakliye ve depolama yapan şirket bulunmaktadır. Bu şirketlerin kendilerine özgü avantajları olduğu gibi dezavantajları da bulunmaktadır. Birisi ekonomik olarak daha uygun fiyat politikası uygularken bir diğerinin müşteri memnuniyeti üst seviyelerde olabilmektedir. Şimdi ankara evden eve nakliyat ve depo şirketlerini inceleyeceğiz.

Depolama ve Evden Eve Nakliyat

10 yıldan daha uzun bir süredir Ankara ve ilçelerinde nakliyat hizmeti veren bir şirkettir. Eşyaların montaj ve demontajlarını ücretsiz şekilde yapan bu şirket ayrıca ekspertiz hizmeti sunarak taşıma fiyatını belirlemektedir. Eşyalar için sigortalı taşıma yapmaktadırlar ve özel ürünler içinse vip taşıma fırsatı sunmaktadırlar. Eşya depolaması işinde de olan şirket 7/24 güvenlik bulunan deposunda eşyalarınızı özenle muhafaza etme sözü de vermektedir.

Asansörlü Nakliyat
1980’li yıllardan günümüze kadar gelen bir tecrübeleri bulunmaktadır. Asansörlü taşıma sistemleri sunarak işinizi daha hızlı bir şekilde halletmeye çalıştıklarını belirtmektedirler. 7/24 aktif olan bir çağrı merkezleri bulunmaktadır. Tüm illere ve evlere nakliyat yapabilmektedirler. Bir diğer çalışma alanları olan ve ankara eşya deposu denince akla gelen şirketler arasına girmeyi başarmışlardır.

Bağlıca Evden Eve Nakliyat
1982 yılında kurulmuş olan ve yine eski ve köklü nakliye şirketlerinden birisidir. Şehir içi ve şehirler arası nakliye yapmakla birlikte sadece ev değil ofis, para kasası ve piyano taşıma gibi hizmetleri de bulunmaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmeti le birlikte en uygun fiyatı belirlemeye çalıştıklarını belirtmektedir ve ayrıca sigortalı taşımacılık yapmaktadırlar. Bu şirketin ise herhangi bir eşya deposu hizmeti yoktur.

Ümitköy Nakliyat
Bu zaman kadar binlerce hizmet verdiklerini belirten bu şirketin en önde tuttuğu nokta müşteri memnuniyetidir. Eşyalar için ayrıca hızlı olabilmesi için asansör kiralaması yapılabilir. 81 şehre de nakliyat yapabildiklerini ve ayrıca bunu sigortalı bir şekilde gerçekleştirdiklerini de eklemektedirler.

Mutlukent Eşya Transferi
Bu şirketin en büyük artısı uluslararası taşımacılık yapabilen bir nakliye firması olmasıdır. 20 yıldır hizmet vermektedir. Büyük bir şirket olmasına karşın ankara depolama şirketleri arasında en büyük depolama alanlarından birine sahiptir. Müşteri memnuniyetine özen göstermeye çalışmaktadırlar. Uzman ve işini bilen bir kadroyla hizmet verdiklerini de eklemektedirler. Ayrıca Whatsapp destek hatları da bulunmaktadır.

Share this post

Leave a comment

Your email address will not be published.

Call Now ButtonBize Ulaşın