Ankara Parça Eşya Taşıma

Ankara Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Taşınma işlemlerinde bireyleri en çok zorlayan aşamalardan bir tanesi nakliyattır. Nakliyat sürecinde profesyonel firmalar ile çalışılmazsa maddi manevi kayıplar oluşabilir işlemler aksayabilir. Ankara Şehirler Arası evden eve nakliyat ve küçük nakliyat alanında hizmet veren firmamızı nakliyat işlemlerinizde tercih edersiniz m

Ankara Parça Eşya Taşıma

Maddi kayıp veya aksama gibi problemler ile karşılaşmazsınız. Müşteri odaklı hizmet veren firmamızda yaptığımız işlemler şu şekilde sıralanabilir:

 • Öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Expertiz hizmetimiz sayesinde keşif ekibimiz adreslerinize gelerek eşya yorgunluğunuzu, bina konumuzu inceler ve buna göre nakliyat fiyatını belirler.
 • Eğer fiyat Size uygun gelir, anlaşırsanız; profesyonel ekibimiz adreslerinize gelerek kaliteli ambalajlama işlemini gerçekleştirir. Battaniye kullanmaz, birinci kalitede büyük patpat naylon ve arka yüzü kalın karton kullanılırız.
 • Profesyonel şekilde ambalajlanan eşyalarınız deneyimli şoförlerimize, bakım ve kontrolleri düzenli olarak yapılan nakliyat uygun araçlarımıza emanet edilir.
 • Aldığımız tüm güvenlik önlemlerine rağmen oluşabilecek bir hasara karşı maddi kayıp yaşamamanız için sigortalı olarak hizmet veririz.

Yılların tecrübesi ile nakliyat işlemlerinizi en kısa sürede ve nitelikli olarak gerçekleştirmek, konforlu bir nakliyat süreci geçirmek için firmamızı tercih edin.

Ankara Eşya Depolayan Firmalar

Ankara eşya taşımacılığı alanında profesyonel hizmet veren firmamız üzerinden gerçekleştireceğiniz Nakliyat işlemlerinde sigortalı ve nitelikli hizmet görürsünüz. Gerçekleştirdiğimiz nakliyat işlemlerinin yanı sıra yerleştirilebilecek alanınızın olmadığı eşyalarınızı güvenli depolarımızda saklayabiliriz. Firmamız bünyesinde gerçekleştirilen hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

 • Ücretsiz expertiz hizmeti
 • Kaliteli ambalajlama
 • Sigortalı taşımacılık
 • Eşya depolama
 • Kurum ve şirket taşımacılığı
 • Uluslararası taşıma
 • Evden eve nakliye
 • Asansörlü taşıma
 • Parça eşya taşıma

Ankara Çayyolu Uluslararası Taşımacılık Yapan Firmalar

Nakliyat aşaması taşında sürecini zor ve stresli bir hale getirir. Eşyaların güvenliği, taşınmaz süresi, ambalajlama işlemi, taşınanların aklımda hep bir soru işareti oluştur. Profesyonel nakliyat firmaları ile çalışarak bu tür soru işaretlerini ortadan kaldırırsınız. Batıkent nakliyat alanında hizmet veren firmamız müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır. Firmamızda nakliyat işlemlerinden önce expertiz hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Ekspertiz hizmetimiz kapsamında adresinize gelen keşif ekibimiz sizi taşınma sürece hakkında detaylıca bilgilendirir. Eşya yoğunluğunuzu, bina konumunuzu inceleyerek taşınma için bir fiyat biçer. Anlaşmanız halinde ambalajlama işlemi yapmanıza gerek kalmaz, profesyonel ekibimiz bu işlemin sizin yerinize gerçekleştirir. Ambalajlama işlemlerinde birinci kalite büyük patpat naylon arka yüzü kalın karton kullanırız. Nakliyat deneyimli şoförlerimiz tarafından taşınmaya uygun bakım ve kontrolleri tam olarak gerçekleştirilen araçlarımız ile yapılır. Oluşabilecek herhangi hasara karşı anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri tarafından eşyalarınızı güvence altına alırız. Firmamız bünyesinde uluslararası taşımacılık hizmeti de verilmektedir. Yılların tecrübesi ile kazandığımız ulaşım ağımız sayesinde eşyalarınızın uluslararası alanda belirtilen zamanda teslimini gerçekleştiririz. Nitelikli hızlı bir taşımacılık için firmamızı tercih edin.